הבית של העסקים ברמת הנגב

 

 

מטרתינו היא לעודד יזמות וחדשנות ברחבי המועצה. 

 

אנו המקום הראשון אליו אתם, בעלי העסקים והיזמים ברמת הנגב, תרצו לפנות לצורך סיוע מכל סוג לעסקיוזמה שלכם. אם זה בשלבי ההקמה, אפילו משלב הרעיון, וכלה בבעיות סטטוטוריות או פיננסיות אשר דורשות סיוע של מומחים מכל הסוגים.  כאן, בבית לעסקים מטעם החברה הכלכלית רמת הנגב,  בעלי העסקים מכל המרחב ימצאו מענה מלא לאורך כל חיי העסק:  
הכוונה  -  הכשרה  -  מידע  -  ליווי -  העצמה
 
  • אנו המאיץ העסקי של המרחב / קטליזטור לעסקים

  • המקום הראשון אליו פונים התושבים בעת הקמת עסק חדש או בבקשה לסיוע בעסק קיים

  • מקום מפגש לבעלי עסקים מכל הסוגים, תיירות, חקלאות, שירות, עיצוב או מכירות - לכל עסק אנו נאתר מענה ייחודי עבורו ומומחים מקצועיים אשר מתמחים בתחומו. 

  • יצירת חיבור בין היזמים, גורמי המועצה והרגולטור על מרכיביו השונים (הקצאת קרקעות, תכנון ובניה, גיוס מקורות מימון ועוד)

  • אנו אמונים על יצירת תשתית לשיתוף פעולה בין בעלי העסקים, המועצה והקהילה - בניית קבוצות עניין, פורומים עסקיים, מפגשי נטוורקינג ועוד.  כל זאת בכדי לייצר קהילת עסקים חסקה אשר בה בעלי העסקים מהמרחב תומכים בעסקים אשר לצידם. 

 

לנוחיותכם, מרחב עבודה משותף

אם אתם מחפשים לצאת מהבית לבלות את היום בחברת עוד בעלי עסקים ולעבוד במרחב עבודה מעוצב, נעים ומאובזר.  אנו מזמינים אתכם להגיע ולהכיר את מתחם העבודה המשותף שלנו הממוקם במרכז המועצה.  כאן תוכלו ליהנות מסביבת עבודה נוחה ולצד זה גם ליהנות מקשר קרוב יותר עם קהילת העסקים המקומית, יועצים ומנטורים עסקיים.

מנויים למרכז העסקים זכאים, בנוסף לעמדת עבודה מאובזרת, להשתתף בכל פעילות מרכז העסקים - הרצאות סדנאות, מפגשי נטוורקינג ועוד, ללא תוספת תשלום!

השכרת עמדה קבועה: רק 500 ש"ח לחודש. מנוי שנתי. 

השכרת עמדה פנויה:  רק 300 ש"ח לחודש. מנוי שנתי. 

 

ליאון דוד
מנהל מרכז היזמות והעסקים
054-6177844

אלינור רגיני - ברזילי
מנהלת קהילת העסקים רמת הנגב
058-4488620

עמדות עבודה להשכרה

 

 

"המאיץ העסקי"

לצד ניהול מתחם העבודה יצרנו תכנית בשם "המאיץ העסקי" אשר מאגדת סל של כלים, שירותים ופעילויות לצורך תמיכה בצמיחה עסקית של יזמים ועסקים מקומיים. בעלי עסקים בתכנית מרוויחים ומגדילים את העסק שלהם, נהנים מכוחה של קהילה עסקית חזקה, ידע של מומחים וקירבה למידע בעל ערך רב מהמועצה.

לפרטים והרשמה למאיץ >