עדכון ראש המועצה בנושא החזרת מוסדות החינוך


כ"ג  אייר תש"פ 17.05.20


הורים יקרים,
אני שמח לעדכן כי אנו מתחילים השבוע בחזרה לשגרה והלימודים יחודשו במלואם עבור ילדים בכל הגילאים. במהלך סוף השבוע סוכם מתווה הסעות שמאפשר לנו להחזיר את המערכת לפעולה. 
המועצה בשיתוף בתי הספר והצוותים החינוכיים נערכים לחזרה מיטבית פיזית ופדגוגית של כיתות ד-י ואני מאחל בהצלחה והתאקלמות מהירה וקלה לילדים ולצוותי ההוראה.
בנוסף, אנחנו נערכים לחזרה הדרגתית של פעילות החוגים במרכז הקהילתי (המתנ"ס). השבוע חזרו לפעילות הקבוצות התחרותיות והייצוגיות בשחייה ובכדורסל, ואנו מקוים להמשיך ולפתוח פעילות, בהתאם להנחיות ואישורים שיתקבלו ממשרד הבריאות. כמו כן, המועצה בשיתוף היישובים פועלת לפתיחה מחודשת של החינוך הבלתי פורמלי. 
החודשיים האחרונים היו מאתגרים עבור כולנו ואני שמח שאנו חוזרים אט אט לשגרה. אני רוצה להודות למורים ולצוותים החינוכיים ששמרו בתקופה הזאת על קשר רציף עם הילדים ולמדו כלים חדשים כדי לקיים את הלמידה מרחוק. לצוותי המנהלה שעובדים כדי להכין את ביה"ס, למנהלי בתי הספר שמובילים את הצוותים וממציאים את עצמם כל פעם מחדש, לישראל פרקש ודוד סבח שעמלו על ההסעות פעם אחר פעם, ליעקב קמחי שדואג לאבטחת ובטיחות הילדים בשגרה ובחירום לד"ר ספי מלכיאור, מיכל פריאל, מאיה אלמליח וכל צוות אגף קהילה וחינוך על העבודה הרבה בהתנעת המערכת מחדש בצורה כ"כ מורכבת. 
חזרה נעימה לשגרה לכולם!
בברכה,
ערן דורון    
ראש המועצה ויו"ר ועדת חינוך מרכז המועצות האזוריות.